Плацинди

Люблю листкове домашнє тісто, смачнюще, універсальне! Так, воно хоче "правильну" сировину і "правильну" технологію. а ще час. Але даний рецепт буде під силу навіть новачкам. А результат потішить! За основу взяла плацинди від Анішоари (кукінг), молдавське листкове тісто.Collapse )
Buy for 200 tokens
Buy promo for minimal price.

Печиво

Мене важко здивувати печивом. Але винятки бувають :). Печиво "Три шоколада" - воно довершене в смаку, дуже просте, нічого зайвого! Рецепт Катерини Miúda.


Collapse )

Кокосовий пиріг

Захотілося кокосового пирога. Що б не сухий, не сирник, танув у роті та був з ярко вираженим кокосовим смаком. Ніби, все вийшло, сподобався дуже, тому ділюсь. З розряду щоденної випічки.


Collapse )

Панетоне

Цього року пекла панетоне. Давно придивлялася, вибирала рецепт. Вибір впав на чудовий панетоне від Адріано. Рецепт запозичила в Ольги /eliabe-l, яка в свою чергу взяла його з авторського італійського блогу Адріано та зробила переклад. За що їй величезна подяка! Ще дякую Інні (жж Тріо-міо, що цей рецепт розклала по поличкам)
Collapse )

Спартак

Известный торт "Спартак" у нас сейчас получил новую жизнь из-за большого количества коржей. Пекут торт даже на 40-50 коржей. И это очень вкусно, но больше напоминает кремовый десерт, чем выпечку. Для меня оптимально до 20 коржей для прямоугольного "Спартака" и 25 для круглого.
Collapse )

Хлібний ріжок

Дуже смачні та вдалі хлібні ріжки. Рецепт з жж yuliadomik. Майже нічого не міняла. Їли замість хліба. По смаку - той ріжок з дитинства за 7 копійок.


Collapse )

Трюфельный торт

С юбилеем меня.
Торт по рецепту Мишель (кукинг). Определенные коррективы свои внесла (у автора торт на 8 коржей, у меня - на 6, ничем не пропитывала, крем сделала легче, добавив еще молока, алкоголь не использовала).Collapse )